Project Description

TEK Kampüs Okulları, sağlık, temizlik, hijyen ve güvenlik konularına hassasiyetle yaklaşmaktadır. Personellerin rutin sağlık kontrollerini, okul binasının, gıda alanlarının hijyen ve sanitasyon iş ve işlemleri rutin bir şekilde yapılmaktadır.

Havalandırma, ışıklandırma ve ısıtma sistemlerinin kalitesi ile okul ortamı öğretmeninden öğrencisine sağlıklı bir iklim sunmaktadır. Hizmet satın aldığı tedarikçilerin seçiminde, denetim ve takip edilmesinde sürdürebilir politikalar izlemektedir.

Sağlık Hizmetleri

Okulumuzda tam zamanlı çalışan alanında deneyimli okul hemşiremiz ve doktorumuz bulunmaktadır. Doktorumuz haftanın belirli bir günü gelerek okul personelimizin sağlık kontolünü yapmaktadır. Okul hemşiremiz ise tam zamanlı öğrenci ve personelimizin sağlık ile ilgili sorunlarına ilk müdahalelerini gercekleştirmektedir. Sağlık odasında acil durumlarda bulunması gereken ilaçlar, oksijen tüpü, pansuman malzemeleri, sedye, atel gibi malzemeler hazır olarak bulundurulmaktadır.

Öğrencinin tedavisi için hastaneye gidilmesi gerektiği durumlarda veliye acil telefon edilip bilgilendirme sonrası okul hemşiremiz ve sınıf öğretmeni eşliğinde en yakın hastaneye ulaştırılması sağlanır. Kronik rahatsızlığı ( astım, diyabet, hipertansiyon, epilepsi, allerji vb.) olan öğrencilerimiz okul hemşiremiz tarafından özel gözetim altında tutulup acil durumlarda gerekli müdahale yapılmaktadır.

Okulda Yemek Hizmeti

Okulda başarıyı arttırmanın bir yolu da doğru beslenmeden geçiyor.Tek kampüs okulları olarak öğrencilerimize doğru ve dengeli beslenme alışkanlığı kazandırmaya çalışıyoruz. Araştırmalara göre okul çağında edinilen doğru beslenme alışkanlıklarının çocukların zihinsel performansını arttırdığını gösteriyor.

Bu yüzden menülerimiz diyetisyen tarafından kontrol ediliyor ve besin grupları dengesi gözetilerek yapılıyor.Gıdaların üst kalite olmasına da dikkat ediliyor. Doğal ürünler ve mevsiminde ürünler kullanılıp dondurulmuş gıdalar kullanılmıyor.

Çocuklarımızın sağlıklı beslenmesi için tüm koşulları sağlamanın yanı sıra çocuklarımıza sunulan yemek hizmeti içinde alanında özenle seçilmiş personeller tercih ediyoruz. Personel eğitimleri ve devamlılığı konusunda özen gösteriyoruz.

Personellerimizin hijyen belgeleri tam olup personellerimize hijyen kurallarına uygun kıyafetler giydirir; bone, maske ve eldiven kullanımı her daim mecburi tutmaktayız. Önceliğimiz çocuklarımızın sağlığıdır. Bunun yanı sıra güven ve kalite her zaman bizim için önemlidir.

Okulda Güvenlik Hizmeti

Okulumuzda ögrencilerimizin evi gibi güvende olmaları için tüm herşey düşünülmüşdür. Okulumuzda gündüz ve,gece çalışmakda olan güvenlik görevlileri bulunmakdadır.bu kişiler özel eğitim görmüş sertifikalı özel güvenliklerdir. Özel bir üniforma ile okulda bulunmaktatadırlar.Ögrencilerin kontrollü ve güvenli şekilde okula girişlerini sağlarlar.Okulumuz randevu sistemi ile çalışmakta olup okula giren ziyaretçi ya da velinin ismini alıp kontrollü biçimde danışmaya kadar gelmelerine yardımcı olurlar..

Okul binasının giriş ve çıkış kapılarından, çevre güvenliğinin sağlanmasından Güvenlik Görevlisi sorumlu olduğu için Bu sebeple güvenlik personelinin görev esnasında yapacağı uyarılara, belirtilen kurallara tüm ögrenci ,personel ve ziyaretçiler uymak zorundadır.

Düzenli olarak okul binası ve bahçe dolaşılaşılmaktadır. Öğrencilerin velileri olmadan kesinlikle okul dışına çıkmalarına izin verilmez ve okul bölüm müdürlerine bildirilir. Her zaman için öncelik çocuklarımızın güvenliğidir.

Okulda Servis Hizmeti

Okulumuz öğrencileri okulun anlaşmalı olduğu servis ile ulaşımlarını sağlarlar. Yetki belgesi almış servis firmalarıyla anlaşma yapılır.Servisi kullanan servis şoförü ve rehberliğin kaydı okula sunulur ve okul tarafından onaylanırsa işe başlarlar. Çünkü çocuklar sizlerin bize emanetidir. Ev-okul arası güvenliğini de bu şekilde kontrol etmiş oluruz.

Çocuklarımız modeli yüksek, hijyen ve bakımlı servis araçlarıyla rehber eşliğinde güvenle okula getirilir. Okul ve ev dışında başka bir yerde inmeleri kesinlikle yasakdır.Okul dışı etkinlik , müze vb. ziyaretlerde veli izni alınıp yine okul servislerimizle çocuklarımızın ulaşımını sağlamaktayız .

Sizde Çocuklarınızı 5,000 Öğrencili Ailemizin Bir Parçası Yapmak için Detaylı Bilgi Alın

Sizi bilgilendirebilmemiz için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz