Project Description

Bölgemizde barlığını yıllardır koruyan TEK eğitim Kurumları olarak geçmişten geleceğe uzanan eğitim yolunun öncüsü olmakta, yolumuza devam etmekteyiz. TEK Eğitim Kurumları olarak sürekli başarıyı yeniliği ve en iyiyi hedefleyerek yolumuza devam ettik. Eğitim kadromuz ve yılların vermiş olduğu tecrübemizle binlerce öğrenciyi hayallerindeki hedeflere ulaştırarak başarıyı gelenek haline getirdik.

Öğrencimizin başarıları Türkiye dereceleriyle taçlandırarak sürekli değişen gelişen dünyamızda geleceğimizi bugünün çocuklarının belirleyeceğini bunun da sadece iyi bir eğitimle gerçekleşebileceğini düşünerek hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ve bugün…

Dershanelerin alternatifi değil, özlenen okulların meşalesini yaktık.

Okul – Dershane – Özel ders formatını TEK Eğitim Kurumlarında birleştirerek uygulayan ilk özel eğitim kurumu olmanın haklı gururunu yaşadık, yaşıyoruz.

Aynı kadroyla, aynı başarılarla sizlerle beraber yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. TEK Eğitim Kurumlarında uyguladığımız eğitim ve öğretim programlarında öğrencilerimizin sağlam ve tutarlı bilgiler edinmelerini sağlarken onları bilgi yüklü birer obje olmaktan çıkarıp öğrenmeyi öğrenen ve öğrenmenin hayat boyu sürdüğünü kavramış bireyler olarak yetiştirmelerini esas almaktayız.

Alanında TEK lider okulu olarak kazanımların yaşamla ilişkilendirildiği bir eğitimci duruşuyla öğrencilerimizi hayata hazırlıyoruz.

Unutmayınız ki çocuklarımız yarınlarımızın ortak umududur.

Misyonumuz

Yüzyılımızdaki ve gelecek asırlardaki gelişmişliğin tartışılmaz ölçütü olan teknolojik hareketlerin tam ortasında yer alabilecek, başta İngilizce olmak üzere tüm ulusların kullandığı ortak lisanları konuşabilen ve bu özelliğini en ileri düzeylere taşıyabilecek bir altyapıya sahip, başta kendisini sonra ailesini, arkadaşlarını, ülkesini hatta tüm insanlığı seven, tüm bunların ötesinde yaratılan her şeyi yaratandan ötürü sevmeyi benimsemiş bir kültürel geçmişi özümseyen, ideal dünya geleceğinde, eksiksiz donanımıyla kapasitesini tam olarak kullanabilen, bireysel farklılıklarına göre yetiştirilmiş dünya insanı olarak yer alabilecek insanların eğitimine zemin hazırlamak, bu amaca uygun öğrenciler yetiştirmek, onların ufkunu açmak, onları yüreklendirmek TEK KAMPÜS OKULLARI’nın vizyonuyla tam olarak örtüşen misyonudur.

Vizyonumuz

Ulusal değerlerimizi evrensel değerlerle bütünleştiren, tüm dünyada aranan nitelikli insan kriterlerine sahip, en üst düzeydeki donanımlara, en üst düzeydeki ahlak anlayışından taviz vermeden ulaşmayı hedefine koymuş, çağdaş, Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda hareket eden, geçmişin deneyimlerinden yararlansa da gözü hep gelecekte olan, daima ileriye bakan, kazanımlarını kendisinden sonraki kuşaklara aktarmayı da son derece önemseyen bireylerin yetişmesine zemin hazırlamak üzere, anaokulundan, Anadolu ve fen lisesine tüm öğrenci profilini bünyesinde barındıran, tüm fiziki koşulları en modern biçimiyle sunan TEK KAMPÜS OKULLARI vizyonumuzun en somutlaşmış ifadesidir.

Sizde Çocuklarınızı 5,000 Öğrencili Ailemizin Bir Parçası Yapmak için Detaylı Bilgi Alın

Sizi bilgilendirebilmemiz için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz